محل تبلیغات شما

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت: راضی نیستم چون با توجه به تلاشی که داشتیم و موقعیت های بهترمان باید برنده می شدیم. ما شایسته کسب سه امتیاز بودیم. خوب بازی کردیم و بهتر از حریف ایجاد موقعیت می کردیم. افسوس که نتوانستیم برنده شویم. زحمت این بازیکنان باید با سه امتیاز پاسخ داده می شد اما در نهایت سهم ما یک امتیاز بود.»

زیدان ادامه داد: برتر از اتلتیکو بودیم و ضربه کریم هم می توانست یک گل برای ما باشد. البته در خط حمله یک چیزی کم داشتیم با این حال نمی توانم بازیکنان را سرزنش کنم. از آنها راضی ام ولی از نتیجه نه. بازیکنان هم در رختکن کمی ناراحت بودند و معتقد بودند باید پیروز می شدیم.»

والورده به جای خامس در ترکیب اصلی: والورده خیلی خوب بازی کرد و یکی از بازیکنانی است که باعث می شود کل تیم خوب کار کند. او همیشه در خدمت تیم است و در نهایت تصمیم من بود که در ترکیب باشد. تعویض او هم به دلیل مصدومیت جزئی بود. از تلاش او در زمین راضی هستم.»

اتلتیکو: برای من مهم عملکرد خودمان است. اتلتیکو مثل همیشه بازی می کرد. برخی مواقع آنها توپ را دوست ندارند و به حریف می دهند ولی ما نتوانستیم به اندازه کافی خلق موقعیت کنیم. یک چیزی امشب کم داشتیم.»

رئال دیشب بارسا امشب

خداحافظی مسی و رونالدو با کفش طلا؟ (عکس)

تونی کروس ال کلاسیکو را از دست داد؟

یک , ,داشتیم ,موقعیت ,امتیاز ,هم ,کم داشتیم ,در ترکیب ,یک چیزی ,می شدیم ,در نهایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زیـرِ نـورِ چـراغ بـرق وبلاگ هواداران یحیی پورسلطانی